Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  Ã–VRIGT / Speglar / Spegel + 2317294



*

nr 231 7294


Spegel +

konsol, Sent 1800-tal, H.244


Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.600 kr

Sista tid för bud online:

måndag 14 april 2003
kl 16:00:00


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
11/4 15:23:27 1      2.600 kr
13/4 13:53:28 2      3.500 kr
14/4 14:14:26 3      3.200 kr
14/4 14:14:57 3      3.400 kr
14/4 15:34:30 4      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: konsol sekelskifte sent 1800-tal spegel speglar
  • 6090 Spegel
    Ek, 148x33 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 19:13
  • 6287 Spegel
    Empire, provinsarbete, 65x35 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 20:24
  • 6674 Spegel
    förfylld, delvis bemålad, 66x54 cm
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 19:16
  • 6036 Spegel
    förgylld ram, 84x58 cm
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:23
  • 6480 Spegel
    Förgylld, 81x41 cm
    Aktuellt bud: 350 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 20:57
  • 6673 Spegel
    Nyrokoko, förgylld, 58x66 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 19:04




Ladda ner broschyr